Скандальний прокурор Артем Ясь сховався від репортерів за «зламаним» турнікетом

Сприяння топкорупціонерам, затягування справи піщаних браконьєрів, а як «вишенька на торті» – цькування активістів. Чому столичний прокурор Артем Ясь настільки не бажає відповідати перед громадою за свою бездіяльність, що під час мирної акції протесту під стінами прокуратури на активістів викликає копів – розбиралась Христина Кришиха.

Об этом сообщает Роспрес

Нагадаємо, очільник прокуратури викликав поліцію, вказуючи, нібито невідомі люди захоплюють і блокують будівлю. Хоча про наміри провести мирну акцію протесту під стінами Голосіївської прокуратури активісти завчасно повідомили всі відповідні органи.

«Громадська організація «Стоп корупції» повідомляє про проведення мирної акції громадянського протесту за адресою м. Київ, вулиця Антоновича, 1», – зазначено в офіційному листі-повідомленні.

Та прокурор і поліція вперто ігнорували цей факт. І в результаті на кількох активістів склали адмінпротоколи за нібито зламаний турнікет в Голосіївській прокуратурі.

«Наше зібрання було мирним, жодних протиправних дій ми не вчиняли. Ми проводили акцію та в гучномовець намагалися запросити до нас очільника прокуратури, щоб він пояснив, чому справи провисають, чому вони не розслідуються належним чином», – наголошує Олександр Золотнюк.

Ми ніби повернулись у часи Януковича — правозахисник

Журналісти «СтопКору» переконалися, що турнікет в прокуратурі після акції протесту не пошкоджений і працює. Та добре охороняє главу державного відомства від громади й журналістів.

Адже і справді, потрапити до прокурора на прийом або добитися коментаря першочергово заважає турнікет і вже потім – небажання самого прокурора спілкуватися.

Читати також:
Київський прокурор два роки гальмує справу піщаних нелегалів – правозахисники
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/skandalnyj-prokuror-artem-yas-shovavsya-vid-reporteriv-za-zlamanym-turniketom/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя