Наступне розведення сил має бути в Золотому, - голова Луганської ОДА

Наступне розведення сил має бути в Золотому, — голова Луганської ОДА Фото: facebook.com/ato.news

"Після Золотого має бути третя точка, потім четверта точка. Я вірю в це", — заявив новий голова Луганської обласної держадміністрації Віталій Комарницький, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает petronews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також він вважає, що є потреба у відкритті КПВВ "Золоте". Комарницький проінспектував його стан, зазначивши, що хоча КПВВ вже зараз міг би повноцінно запрацювати, там "потрібно створити людські умови".

Нагадаємо, що 26 червня в районі Станиці Луганської почалося розведення сил, узгоджене 2016 року.

Ще восени 2016 року учасники програми Тристоронньої контактної групи підписали угоду про розведення сил і засобів біля трьох населених пунктів на лінії розмежування — у Петровському, Золотому і Станиці Луганській. Рамкова угода передбачає розведення сил на кілометр углиб і вшир. Однак, відведення тоді відбулося лише в районах перших двох населених пунктів — біля Золотого 1 жовтня 2016 року, а біля Петровського 7 жовтня 2016 року.

2016 року українська армія і російсько-окупаційні війська відводили сили біля Золотого, але потім знову повернулися на свої позиції. Сторони також неодноразово домовлялися про відкриття КПВВ, але окупанти зривали його. У березні 2016 року пропускний пункт пропрацював кілька годин, після чого його закрили з міркувань безпеки.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/nastupne_rozvedennya_syl_maie_buty_v_zolotomu__golova_luganskoi_oda_296375.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя