Samsung працює над абсолютно новим дисплеєм: деталі

Samsung працює над абсолютно новим дисплеєм: деталі Об этом сообщает vgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Компанія Samsung запатентувала принципіально новий тип екранів. Конструкція, що розтягується, може стати основою наступних флагманів південнокорейського виробника.

Про це повідомляє 4PDA.

Мова йде про конструкцію, за допомогою якої дисплей розсувається між двома половинами корпусу, перетворюючись з компактного смартфона в повноцінний планшет. У документі описані можливі варіанти будови корпусу, кріплень і шарнірів, які здійснюють подібну трансформацію.

Samsung Патент дисплея, що розтягується від Samsung

Відзначимо, Samsung подала патент на реєстрацію в першому кварталі 2018 року. Ще раніше, в травні 2017 року, на одному із заходів компанія продемонструвала прототип 9,1-дюймового OLED-дисплея, здатного розтягуватися без втрати властивостей. Матрицю продавили зсередини на 12 мм, після чого екран повернувся в початковий стан, продовжуючи працювати весь цей час.

Презентація Samsung дисплея, що розтягується – дивіться відео

Наразі можна тільки здогадуватися коли перший подібний пристрій з’явиться на ринку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі ТехноДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Samsung_pratsyue_nad_absolyutno_novim_displeem_detali_329737.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя